הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 08.03.23

שי שיווק רואה חשיבות עליונה בהנגשת שירותיו לאנשים עם מוגבלות. אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, נוחות, כבוד ועצמאות.

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לאדם עם מוגבלות, לגלוש באותה רמת יעילות והנאה כגולשים אחרים, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל ובאמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיותWCAG 2.0 , האתר הונגש לרמהAA  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox /Safari/ Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Jaws. אנו ממליצים להשתמש בגירסתם האחרונה והמעודכנת על מנת לאפשר שימוש מיטבי בתכונות מתקדמות.

הסדרי נגישות בארגון

מחסננו אינו פתוח לקהל הרחב אך אנו מאפשרים איסוף עצמי בתיאום הגעה מראש בלבד, הכניסה נגישה הן לרכב והן לאדם, מתאפשרת גישה עם הרכב עד לכניסה למחסן, כולל רמפת גישה בכיסא גלגלים ודלתות המפתח נגישות.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

אנו מקדמים בברכה משוב מהמשתמשים שלנו.

אנחנו משתדלים לשמור ולתחזק את האתר ברמה הטובה ביותר. במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא הנגישות או שהנכם זקוקים עזרה, נשמח לקבלת משוב באמצעות הטלפון 077-550-0233 או במילוי טופס יצירת הקשר בעמוד צור קשר. — קישור לעמוד צור קשר —

שיי שיווק מוצרי פרסום
לקבלת הצעת מחיר מהירה
אנו יודעים מאיזה עמוד שלחת את הטופס