שיי שיווק מוצרי פרסום

מתנות לחג לעובדים

חשיבות המתנות לחג לעובדים

מתנות לחג לעובדים – אם אתם מנהלים של עסק ויש תחתיכם עובדים או אם אתם בעלי תפקיד בוועד עובדים של חברה או ארגון כלשהוא, כשהחגים מתקרבים ובעיקר החגים "הגדולים" כמו ראש השנה או פסח, אתם צריכים לתכנן את המתנות לחג. 

מתנות לחג לעובדים היא לא משהו שאתם יכולים לבחור אם לתת או לא. אתם רוצים שהעובדים שלכם ירגישו שאתם רואים אותם ואתם רוצים עובדים מרוצים, אז לא רק שאתם צריכים לתת להם מתנות לחג אלא גם לתת מתנות מכובדות מספיק. הנה כמה סיבות למה מתנות לחג לעובדים הן כל כך חשובות.

כי הם בני אדם

מתנות לחגים - מתנות לחג לעובדיםמתנות ומוצרי פרסום לראש השנה 2019 לפני הכול, חשיבות מתנות לחג לעובדים היא בגלל שהם בני אדם. הם לא רק מסייעים לעסק לפעול ולגדול וצריכים לקבל על זה את המשכורת שלהם, אלא הם גם מעבר לזה, אנשים שאתם אמורים לראות ולגרום להם להרגיש שאתם רואים אותם. הם צריכים להרגיש שיש מי שחושב עליהם ובעיקר המנהל שלהם. הם צריכים לדעת שיש תמורה עבור הפעילות שלהם מה שאומר שמעריכים אותם. כשבני אדם מנהלים בני אדם, יש משהו שצריך להיות מעבר לכסף. זה היחס, החשיבה על האחר והרצון להראות לו את זה.

כי זה יחזור אליכם

יש אין ספור מחקרים שמראים את הקשר בין עובדים מרוצים ובין התפוקה שלהם בעבודה, וכמה שהם שווים עבור המעסיקים שלהם. עובדים מרוצים הם עובדים שעובדים טוב יותר, הם אכפתיים יותר למקום העבודה שלהם והם תורמים הרבה יותר להכנסות של העסק. יש כמובן דרכים שונות להפוך עובדים למרוצים כמו העלאת השכר שלהם בהתאם להשתדלות שלהם, אבל יש דרך אחת שבטוח עושה את העבודה והיא מתנות לחג, ושיהיו מתנות מכובדות מספיק. עובדים שמרגישים שמעריכים את העבודה שלהם ירצו לתרום יותר, ירצו לעשות יותר וזה בדיוק מה שמתנות לחג יכולות לגרום.

רעיונות של מתנות לחג לעובדים

אלו אם כן הסיבות העיקריות למה מתנות לחג לעובדים הן חשובות ולמה אתם צריכים להקדיש להן מחשבה. אבל אילו מתנות תוכלו לקנות לעובדים שלכם? יש אין ספור רעיונות. אתם יכולים לתת להם תלושי קנייה והם יחליטו כבר בעצמם מה הם מעדיפים, אתם יכולים לתת להם סט כלים איכותי שיתאים לפסח, ראש השנה, כל חג אחר או סתם ליום יום, אתם יכולים לתת להם סט מצעים, או כל מתנה אחרת. אם אתם רוצים גם להרוויח מזה בדרך נוספת, אין כמו מתנות ממותגות כאלו שגם יפרסמו את העסק שלכם בצורה טובה.

למגוון רחב של מוצרי פרסום


אולי יעניין אתכם גם:
מארזים לראש השנה
חבילות שי לראש השנה
מתנות לראש השנה

אהבתם? שתפו
מוצרים לדוג'
מאמרים נוספים
מטריות לחורף
מטריות לחורף

החורף כבר מגיע וזה הזמן להתאבזר לקראתו. מעבר לאמצעי חימום כמו תנור

כירבוליות עם הדפס
כירבוליות עם הדפס

החורף דורש מאיתנו להתכונן אליו בהתאם, דורש מאתנו לקנות כל מיני דברים

שיי שיווק מוצרי פרסום
לקבלת הצעת מחיר מהירה
אנו יודעים מאיזה עמוד שלחת את הטופס