עטים ממותגים

עטים ממותגים מוצרי פרסום שהולכים עם הלקוחות בכיס לכל מקום! עטים ממותגים הם דרך נפלאה למתג את בית העסק ולעמוד לעיני הלקוחות ברגעים חשובים, הרגע הזה שבו הלקוח שולף מהתיק עט ממותג עם לוגו החברה וחותם על מסמך חשוב נחקקת בזיכרונו- וכמובן אם יש עוד מישהו איתו אז הרווחנו פעמיים. עטים ממותגים הם מוצרי פרסום זולים ביותר להפקה ועם עלות תועלת גבוהה ביותר.

עטים ממותגים הם הדרך היעילה ביותר להישאר בתודעת הלקוח, בכל שימוש של הלקוח במוצר, לוגו החברה נמצא מול פניו בנוסף לכל אדם הנמצא מולו ובכך מיתוג העסק שלכם והחשיפה גוברת. עט ממותג הוא הפתרון המושלם לפרסום זול לעסק.

מעוניינים להתאים את מוצרי השיווק שלכם לרוח התקופה? בררו גם על מסיכות ממותגות

מציג 1–16 מתוך 381 תוצאות

עטים ממותגים שיווקי יעיל לעסק שלכם

עטים ממותגים כלי פרסומי אפקטיבי וזול שיכול לסייע לעסק שלכם להישאר בתודעת הלקוחות לאורך זמן. על ידי בחירת העט המתאים והפצתו בקרב הלקוחות, תוכלו להגדיל את החשיפה למותג ולחזק את הקשר עם הלקוחות.

יתרונות הדפסת לוגו על עטים

הדפסת לוגו על עטים דרך מצוינת לפרסם את העסק שלכם. עטים הם פריט שימושי ויומיומי, וכשהם נושאים את הלוגו שלכם, הם יכולים לשמש ככלי פרסומי לחשיפה רבת עוצמה. בכל פעם שהלקוח משתמש בעט עם הלוגו שלכם, הוא נזכר בעסק ובשירותים שאתם מציעים, מה שמחזק את הנוכחות שלכם בתודעתו.

סוגי עטים להדפסת לוגו

אצלנו בשי שיווק תוכלו למצוא מבחר עטים שניתן להדפיס עליהם לוגו, שיתאימו לצרכים ולתקציב שלכם:

  1. עטי פלסטיק פשוטים: מחירם נגיש מאוד ומתחיל מ-1.50 ₪ ליחידה. עטים אלו מתאימים לחלוקה רחבה באירועים ובכנסים.
  2. עטי מתכת יוקרתיים: עטים אלה נותנים תחושה יוקרתית יותר ומחירם נע בין 5 ₪ ל-10 ₪ ליחידה.
  3. עטים מיוחדים: עטים הכוללים פונקציות נוספות כמו כרית טאץ' למסכי מגע או עט עם גוף מסתובב. מחירים נעים מ-2 ₪ ועד 20 ₪ ליחידה, תלוי בפונקציות המיוחדות.

יתרונות השימוש בעטים ממותגים

הדפסת לוגו על עטים מציעה מספר יתרונות מרכזיים:

  • עלויות נמוכות: עלות הייצור נמוכה יחסית והשפעתם גדולה בפרסום.
  • שימוש יומיומי: עטים הם פריט שמשתמשים בו יום-יום, מה שמגדיל את החשיפה למותג שלכם.
  • ניידות: הלקוחות נושאים את העטים לכל מקום, מה שמגדיל את טווח החשיפה למותג.

עטים ממותגים עם לוגו – שי שיווק

עטים ממותגים הם דרך מעולה להגביר חשיפה לעסק שלכם ולהשאיר רושם חיובי ומתמשך של המותג שלכם.

מחפשים מתנה ייחודית ושימושית ללקוחות שלכם? שי שיווק היא הפתרון האידיאלי!אנו מציעים מגוון עטים לבחירה ואפשרויות רבות בהתאמה אישית, תוכלו למצוא את העט המושלם לצרכים שלכם. עשו את הצעד הבא להגדלת החשיפה וקידום העסק שלכם והשאירו פרטים או חייג לעטים ממותגים מאת שי שיווק