שיי שיווק מוצרי פרסום

מסכות מגן עם לוגו

מסכות מגן עם לוגו – כל מה שצריך למלחמה בקורונה

מסכות מגן עם לוגו – אנחנו חיים בתקופה לא פשוטה, למעשה, מאז התפרצות וירוס הקורונה, העולם כולו עובר שינוי גדול ואף אחד לא באמת יכול לדעת או לצפות מה יהיה או מה ישתנה לאחר שהתקופה הזאת תחלוף.

אחד מדברים שכולנו למדנו להסתגל אליהם בתקופה הזאת, נוגע לנושא של ההקפדה על היגיינה ועל שימוש במסכות מגן.
מסכות מגן, יכולות להקטין את הסיכויים להידבק במחלה ולכן, אנשים התרגלו להשתמש בהן גם כשהם הולכים לסופר או סתם יוצאים לרחוב להתאוורר.
מכיוון שסיכויים רבים שהמסכות מגן עתידות להישאר עמנו תקופת זמן ארוכה, גם אחרי שנצליח להתגבר על המערכה הראשונה של התפרצות הקורונה ובעיקר עבור עובדים בחברות ובארגונים גדולים. ניתן לראות כבר עכשיו, עלייה בדרישה לאותן מסכות ממותגות.

מסכות מגן עם לוגו לקורונה

מהיכן להזמין מסכות מגן עם לוגו?

בטרם הזמנה של מסכות ממותגות, יש מספר פרמטרים אשר חשוב לשים עליהם דגש ובין היתר:

  • סוג מסיכות ממותגות– יש סוגים שונים של מסכות מגן, חלקן נחשבות כאיכותיות יותר וכחלק מכך הן גם יקרות יותר ויש גם מסכות ממותגות פשוטות יותר וכחלק מכך גם זולות יותר. היכרות עם הסוגים השונים של המסכות וההבדלים ביניהם, תאפשר לבחור בסופו של דבר את מסכות המגן אשר יענו על דרישותיכם בצורה האופטימאלית. 
  • מיתוג – האם אתם מעוניינים במסכות עם לוגו בלבד או גם עם פרטים נוספים. מה גודל הלוגו והיכן הוא בדיוק ימוקם על גבי המסכה. הבנת הדרישות הללו, תאפשר גם היא לקבל החלטות נבונות בנושא המסכות. 
  • מחירים – טווח המחירים של מסכות ממותגות הוא רחב ותלוי כמובן, גם בסוג המסכות, גם סוג העיצוב, ההדפסה וגם בשיקולים שונים של החברה אשר מספקת את המסכות. תכנון מקדים של התקציב, יאפשר את בחירת המסכות אשר יענו על מלוא הדרישות והצרכים. 

כמובן, שלצד הבנת הדרישות והצרכים, חשוב להקפיד ולבחור בתבונה את אותה החברה אשר מציעה מסיכות ממותגות.
ההמלצה היא לבחור בחברה מקצועית ומנוסה, אשר מספקת מסכות עם לוגו וגם שירותי מיתוג, תוך מענה על מלוא הדרישות והצרכים של המזמינים.

 

מסכות מגן עם לוגו

 

הצעד הראשון בדרך למטרה

אם גם אתם מעוניינים להזמין מסכות מגן עם לוגו, בשלב הראשון, חשוב ליצור קשר עם החברה אשר מספקת מסיכות ממותגות מהסוג הזה, לקבל את כל הפרטים על האפשרויות המוצעות בתחום ובשלב הבא, לצאת לדרך במטרה ליהנות מאותן מסכות מגן עם לוגו אשר יענו על כל הציפיות. 

 


 

 

שי שיווק מתנות ומוצרי פרסום לעובדים היא אחת מהחברות החדשניות והמובילות בתחום מוצרי קידום מכירות אשר מתמחה בשיווק מוצרי פרסום מגוונים ובמתן שירות אישי, מקצועי ומהיר ואמין . מתן מענה מיידי ללקוח בשעות הימימה מעבר לשעות הרגילות , תוך עמידה בלוחות זמנים שנקבעו מראש.

עבודה עם מיטב היצרנים בארץ כן אנחנו דוגלים יותר במוצרים שהם כחול לבן בעיקר , והספקים בעולם החל מסין. שימוש בשיטות ייצור מתקדמות, מִקצועיות ואיכותיות. בין המגוון הרחב של מתנות לעובדים תוכלו למצוא את המוצרים הבאים:

כוס תרמית ממותגת – בקבוק מים חמים – עטים ממותגים – מתנות ממותגות – חולצות מודפסות – שוקולד ממותג – מתנות לפסח – מתנה לראש השנה – מטריות – מסגרות לתמונות – מתנות סוף שנה – מתנות למשרד – מתנות לכנסים – בום בוקס – כירבולית ממותגת – קופסת תכשיטים – שי שיווק על המפה  – ועוד

אהבתם? שתפו
מוצרים לדוג'
מאמרים נוספים
מטריות לחורף
מטריות לחורף

החורף כבר מגיע וזה הזמן להתאבזר לקראתו. מעבר לאמצעי חימום כמו תנור

כירבוליות עם הדפס
כירבוליות עם הדפס

החורף דורש מאיתנו להתכונן אליו בהתאם, דורש מאתנו לקנות כל מיני דברים

שיי שיווק מוצרי פרסום
לקבלת הצעת מחיר מהירה
אנו יודעים מאיזה עמוד שלחת את הטופס